Перейти до основного вмісту

Триває онлайн реєстрація до 1 класів шкіл міста

Триває онлайн реєстрація до 1 класів шкіл міста

Триває прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020-2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, повинні подати електронну заяву. 
Подавати заяву про вступ до зшколи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2020-2021 навчальному році. 
Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція
  1. Для ознайомлення з порядком електронної реєстрації скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією
  2. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти за посиланням
  3. Оберіть школу серед перелічених. 
  4. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. 
  5. Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено. 
  6. Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та копіями документів.
Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/0). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше. 
Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи, рідні чи усиновлені брати та сестри дітей, які вже є учнями школи, а також діти працівників школи. Серед інших претендентів проведуть жеребкування.  
Заяви до вступу в 1-й клас подаються особисто одним з батьків. До заяви додаються:
  1. Копія свідоцтва про народження дитини;
  2. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 .Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду; (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року «Щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти»)
  3. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування). Для підтвердження інформації про місце проживання дитини згідно  Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №806  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684» надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву). 
Більш докладніше перейдить за посиланням 
http://persh.osv.org.ua/news/15-44-30-14-04-2020/http://persh.osv.org.ua/news/15-44-30-14-04-2020/

Шановні батьки майбутніх першокласників звертаємо вашу увагу!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПІДСУМКОВЕ ЗАНЯТТЯ ДРУГОЇ МОЛОДШОЇ ГРУПИ

Тема: ВЕСНЯНИЙ ДИВОГРАЙ Програмовий зміст: розвивати вміння дітей складати множину з окремих предметів; порівнювати предмети за довжиною, за шириною; закріпити основні кольори; вправляти в умінні обстежувати знайомі геометричні фігури; вміння рахувати у межах «5»; закріплювати поняття «один», «багато», «порівну»; учити складати фігурку пташки за зразком; виховувати увагу, спостережливість. Матеріал: чотири обручі червоного, синього, зеленого, жовтого кольорів, набір геометричних фігур, картинки з зображенням пташок, що складаються з геометричних фігур; по 1 квітці на кожну дитину, набір геометричних фігур. ХІД ЗАНЯТТЯ Вихователь Ось прийшла весна прекрасна, Многоцвітна, тепла, ясна, Наче дівчинка в вінку. Зацвіли луги, діброви, Повно гомону, розмови І пісень в чагарнику. - Малята, сьогодні ми з вами підемо на галявину, там пограємо та порозмовляємо. Ходімо по стежинці. Але тут дві, давайте виберемо коротшу стежку. Шляхом накладання діти обирають коротшу стрічку. - А тепер тр...

Короткі оповідання про доброту та добрі справи- велика підбірка для дітей

 13 листопада – День доброти. “Красиві слова і красиве діло” (Василь Сухомлинський) Серед поля стоїть маленька хатина. її побудували, щоб у негоду люди могли сховатися й пересидіти в теплі. Одного разу серед літнього дня захмарило й пішов дощ. А в лісі в цей час було троє хлопців. Вони сховалися в хатинці й дивилися, як з неба ллє, мов з відра. Коли це бачать: до хатини біжить ще один хлопчик. Незнайомий. Мабуть, з іншого села. Одежа на ньому була мокра, як хлющ. Він тремтів од холоду. І ось перший із тих хлопців, які сиділи в сухому одязі, сказав: — Як же ти змок на дощі! Мені жаль тебе… Другий теж промовив красиві й жалісливі слова: — Як страшно опинитися в зливу серед поля! Я співчуваю тобі… А третій не сказав ні слова. Він мовчки зняв із себе сорочку й дав її змоклому хлопчикові. Той скинув мокру сорочку и одягнув суху. Гарні не красиві слова. Гарні – красиві діла.  Матеріал взято з сайту <a href="https://mamabook.com.ua">mamabook.com.ua</a> https://mamabook.c...

7 умов для розвитку у дітей творчих здібностей

 Як розвивати  творчі здібності у дітей ? Багато людей вважають, що творчість є вродженим талантом, яким можуть володіти лише деякі діти, у той час як інші його позбавлені. Але насправді творчість – це більше навичка, ніж вроджений талант, і батьки можуть допомогти своїм малюкам успішно її розвивати.  https://childdevelop.com.ua/articles/develop/2009/